اطلاعیه 7: اعلام حمایت رسمی اتحادیه انجمن های علمی گیاهان دارویی ایران از کنفرانس

اطلاعیه 7: اعلام حمایت رسمی اتحادیه انجمن های علمی گیاهان دارویی ایران از کنفرانس

اتحادیه انجمن های علمي گياهان دارويي ايران به منظور گسترش و پيشبرد و ارتقاي علم و توسعه كمي و كيفي نيروهاي متخصص و بهبود بخشيدن به امور آموزشي و پژوهشي در زمينه گياهان دارويي تشكيل شده است و این اتحادیه محل تجمع كليه اساتيد،محققان، كارشناسان و علاقمندان به گياهان دارويي و مكاني مناسب براي فعاليتهاي متنوع علمي در اين زمينه مي باشد.

اتحادیه انجمن های علمی گیاهان دارویی ایران پس از آکادمی بین المللی علوم گرجستان وسازمان تربیتی علمی و فرهنگی ملل متحد (UNESCO) و همچنین نمایه در وب سایت وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری حمایت علمی و معنوی از کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی ، گیاهان دارویی و طب سنتی که توسط دانشگاه پیام نور خراسان رضوی در27 و 28 دی ماه 1396 برگزار میگردد اعلام نموده است .

ضمنا طبق توافق بعمل امده با این انجمن مقالات برتر این کنفرانس در محورهای گیاهان دارویی در مجله انگلیسی انجمن با عنوان Journal of medicinal plants and by-products  ایندکس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام به چاپ خواهد رسید.

به اين اميد كه با ارتقاء سطح علوم مربوط به گياهان دارويي،تحولي در اين زمينه بوجود آيد.

تاریخ های مهم

ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

پوستر کنفرانس


معرفی کنفرانس

about conferenceسرزمین ایران کشوری ممتاز و با رتبه بالا از نظر غنای گیاهی و تنوع زیستی و دارای 11 اقلیم از 13 اقلیم شناخته شده جهانی است. براساس نظر گيا ه شناسان و پژوهشگران، تعداد گونه هاي گياهي ايران در حدود 8000 گونه است که از نظر تنوع گون های حداقل دو برابر قاره اروپاست. تحقيقات نشان داده است كه بيش از 2300 گونه از گياهان كشور داراي خواص دارويي، عطري، ادوي هاي و آرايشي- بهداشتي هستند .به علاوه 1728 گونه از اين گياهان به عنوان گياهان بومي ايران ميباشند، منحصرا در سرزمين ايران رويش كرده وبه عنوان يك ظرفيت انحصاري در كشور محسوب ميشوند....

ادامه مطلب

🔗 دسترسی سریع

عضویت در خبرنامه

کاربر گرامی، لطفا جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه های کنگره در خبرنامه کنگره عضو شوید

تمامی حقوق این سایت متعلق به کنفرانس بین المللی علوم کشاورزی ، گیاهان دارویی و طب سنتی می باشد.
طراحی و اجرا توسط Confsystem